See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego zainstalowanego w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego zainstalowanego w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie. Zamówienie zostało podzielone na 30 części i polega na świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 9 do SWZ (Wykaz sprzętu) oraz Załącznik nr 7 do SWZ (projekty umów) – w zależności od części zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 711837-2025
Interne Kennung: ZP.31.JW.2025-Serwis sprzętu-UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Sprzęt firmy Stryker
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 9 do SWZ (Wykaz sprzętu) oraz Załącznik nr 7 do SWZ (projekty umów) – w zależności od części zamówienia).
Interne Kennung: część 1 Sprzęt firmy Stryker
Los: LOT-0010
Titel: część 10 Sprzęt firmy Pentax
Interne Kennung: część 10 Sprzęt firmy Pentax
Los: LOT-0011
Titel: część 11 Sprzęt QUANTA SYSTEM
Interne Kennung: część 11 Sprzęt QUANTA SYSTEM
Los: LOT-0012
Titel: część 12 Sprzęt firmy AORT
Interne Kennung: część 12 Sprzęt firmy AORT
Los: LOT-0013
Titel: część 13 Sprzęt firmy KENDROMED
Interne Kennung: część 13 Sprzęt firmy KENDROMED
Los: LOT-0014
Titel: część 14 Ogrzewacze pacjenta
Interne Kennung: część 14 Ogrzewacze pacjenta
Los: LOT-0018
Titel: część 18 Cieplarka firmy WAMED
Interne Kennung: część 18 Cieplarka firmy WAMED
Los: LOT-0023
Titel: część 23 Sprzęt firmy HAWO
Interne Kennung: część 23 Sprzęt firmy HAWO
Los: LOT-0030
Titel: część 30 Sprzęt firmy EMTEL
Interne Kennung: część 30 Sprzęt firmy EMTEL