See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop anonieme dienstvoertuigen
Beschreibung: Aankoop anonieme dienstvoertuigen
Interne Kennung: PPP0EJ-763/6048/2026-009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Voertuig voor dienst bestuurlijke handhaving incl. ombouw
Beschreibung: Voertuig voor dienst bestuurlijke handhaving incl. ombouw
Interne Kennung: 2026-009_1
Los: LOT-0002
Titel: Voertuig dienst milieu incl. ombouw
Beschreibung: Voertuig dienst milieu incl. ombouw
Interne Kennung: 2026-009_2
Los: LOT-0003
Titel: Voertuig SAU-TIG incl. ombouw
Beschreibung: Voertuig SAU-TIG incl. ombouw
Interne Kennung: 2026-009_3
Los: LOT-0004
Titel: Voertuig verkeersdienst incl. ombouw (flitsvoertuig)
Beschreibung: Voertuig verkeersdienst incl. ombouw (flitsvoertuig)
Interne Kennung: 2026-009_4
Los: LOT-0005
Titel: Voertuig verkeersdienst zonder ombouw
Beschreibung: Voertuig verkeersdienst zonder ombouw
Interne Kennung: 2026-009_5