See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Consulaire frontoffice-betalingsverkeer
Beschreibung: Adyen N.V. is in beeld gekomen tijdens een adviesgesprek van BZ met Gartner (wereldwijd onderzoeks- en adviesbureau in de IT-sector) en het bestuderen van het Gartner-rapport: “Market Guide for Digital Commerce Payment Vendors” van 2 December 2022. Daarin wordt Adyen N.V. als volgt omschreven: Adyen is een beursgenoteerd bedrijf, opgericht in 2006. De zakelijke klanten zijn gevestigd in Noord-Amerika, Latijns-Amerika, Europa en de regio APAC. Alle software van Adyen is ontwikkeld door en eigendom van Adyen. Hardware wordt gebouwd door externe leveranciers. Zowel online als in-person en mobile transacties verlopen via één platform, dat tokenisatie van betalingen ondersteunt voor gebruik via verschillende kanalen. Adyen ondersteunt meer dan 250 kaarten en alternatieve en lokale betaalmethoden in 150 verschillende valuta. De geraamde maximale waarde van de opdracht bedraagt € 1.734.054,- exclusief btw over de totale contractduur van vier jaar, inclusief eventuele verlengingen en de in paragraaf 2.4.1 opgenomen uitbreidingsmogelijkheid. Deze raming is gebaseerd op: • het huidige aantal consulaire posten; • het verwachte aantal transacties per jaar; • de geldende tarievenstructuur voor het betalingsverkeer; • de voorziene volumegroei gedurende de contractperiode. De genoemde waarde betreft een maximale raming. Aan deze raming kunnen door opdrachtnemer geen rechten worden ontleend ten aanzien van een gegarandeerde omzet of minimale afname.
Interne Kennung: 201865003.001.130
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66115000 Internationaler Zahlungstransfer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233300 Chipkartenleser, 66172000 Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1