See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy gminy Brochów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie, wskazanych w opisie zamówienia, odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Brochów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), w sposób: - zapewniający osiągnięcie wymaganych poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu, poziomów składowania odpadów komunalnych i odpadów pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych, poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach tj. (Dz. U. z 2024 r., poz. 399 ze zm.) oraz aktualnie obowiązującymi aktami wykonawczymi do tej ustawy, w tym w szczególności: • Rozporządzenie z dnia 3 sierpnia 2021 r. Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1530 ze zm.), • Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 15 grudnia 2017 r. w sprawie poziomów ograniczenia składowania masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji (Dz. U. z 2017 r. poz. 2412 ze zm.), - zgodny z zapisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach tj. (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze. zm.), - zgodny z zapisami obowiązującego Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami, przyjętego uchwałą Sejmiku Województwa Mazowieckiego nr 3/19 z dnia 22 stycznia 2019 r. w sprawie uchwalenia Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Mazowieckiego 2024 zwanym dalej PGO, - zgodny z obowiązującymi w czasie trwania umowy przepisami prawa miejscowego.
Interne Kennung: ZP.271.8.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001