2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku na terenie Gminy Bukowno w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych i obsługa PSZOK
Beschreibung: Otwarta
Interne Kennung: ZP-2/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze odpadów komunalnych z terenu Gminy Bukowno z nieruchomości zamieszkałych i określonych niezamieszkałych oraz organizacja i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zwanego dalej PSZOK.