See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalbeheer
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het afvalbeheer op het haventerrein. De opdracht wordt verdeeld over vier percelen, afhankelijk van de categorie of de aard van het in te zamelen afval.
Interne Kennung: 2026-1635
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bedrijfsafval
Beschreibung: Dit perceel omvat de inzameling en verwerking van industrieel afval (restafval, papier-karton, PMD, voedselafval, glas en textiel) afkomstig van de sites van de Haven van Brussel.
Interne Kennung: 01
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Gevaarlijk afval
Beschreibung: Dit perceel omvat de inzameling en verwerking van gevaarlijk afval afkomstig van de activiteiten van de Haven van Brussel, met vooraf bepaalde inzamelpunten: hoofdkantoor, TIR-centrum en sluis van Molenbeek.
Interne Kennung: 02
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
Los: LOT-0003
Titel: Afval van klasse 2
Beschreibung: Dit perceel betreft de verwerking van klasse 2 bouw- en sloopafval afkomstig van illegale stortingen, onderhoudswerken en het verwijderen van drijvend afval. De Haven van Brussel levert het afval aan; het contract heeft uitsluitend betrekking op de verwerking ervan.
Interne Kennung: 03
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
Los: LOT-0004
Titel: Verpakkingsafval en grofvuil
Beschreibung: Dit perceel omvat de inzameling, het transport en de verwerking van verpakkingsafval en grofvuil dat wordt ingezameld in het recyclagepark van het TIR-centrum.
Interne Kennung: 04
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen