See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa chromatografów- liczba części 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa chromatografów. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. 4.Zamawiający szczegółowo wyspecyfikował minimalne parametry techniczne w Załącznikach: 7A- dla części nr 1 i 7B dla części nr 2. 5.W zakresie części nr 1 - Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.
Interne Kennung: AZ.262.790.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432210 Gaschromatografen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wysokosprawny chromatograf cieczowy z detektorem masowym typu potrójny kwadrupol z jonizacją ESI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wysokosprawnego chromatografu cieczowego z detektorem masowym typu potrójny kwadrupol z jonizacją ESI.Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę, w tym transport do jednostki organizacyjnej Zamawiającego, wniesienie, instalację (w tym podłączenie do istniejącego generatora azotu), uruchomienie oraz sprawdzenie poprawności działania, szkolenie instalacyjne w wymiarze min. 1 dnia roboczego w siedzibie Zamawiającego, szkolenie aplikacyjne w wymiarze min. 5 dni roboczych, odsunięte w czasie względem momentu instalacji - w terminie/terminach wyznaczonych przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: System dwuwymiarowej chromatografii gazowej MDGC wyposażony w dozowanie SPL i OCI oraz detektory MS i FID wraz z portem olfaktometrycznym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa systemu dwuwymiarowej chromatografii gazowej MDGC wyposażonego w dozowanie SPL i OCI oraz detektory MS i FID wraz z portem olfaktometrycznym. Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę, w tym transport do jednostki organizacyjnej Zamawiającego, wniesienie, instalację, uruchomienie oraz sprawdzenie poprawności działania, szkolenie instalacyjne w wymiarze min. 1 dnia roboczego w siedzibie Zamawiającego.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 38432210 Gaschromatografen