See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wędlin, mięsa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin, mięsa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części: 1) część I – WĘDLINY WIEPRZOWO–WOŁOWE I DROBIOWE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 2) część II – MIĘSO WIEPRZOWE, WOŁOWE, TŁUSZCZE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 3) część III – MIĘSO DROBIOWE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 4) część IV – WĘDLINY WIEPRZOWO – WOŁOWE I DROBIOWE – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 5) część V – MIĘSO WIEPRZOWE, WOŁOWE, TŁUSZCZE I PODROBY – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 6) część VI – MIĘSO I PODROBY DROBIOWE – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 6. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 8. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 Ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 1 433 657,00 złotych netto w tym: 1) część I – wędliny wieprzowo-wołowe i drobiowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 601 200,00 zł; 2) część II – mięso wieprzowe, wołowe, tłuszcze – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 429 750,00 zł; 3) część III – mięso drobiowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 260 640,00 zł; 4) część IV – wędliny wieprzowo-wołowe i drobiowe – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 91 260,00 zł; 5) część V – mięso wieprzowe, wołowe, tłuszcze i podroby – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 32 050,00 zł; 6) część VI – mięso i podroby drobiowe – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 18 757,00 zł. Minimalne wynagrodzenie netto Wykonawcy z tytułu realizacji części I – VI zostanie pomniejszone proporcjonalnie po zastosowaniu aukcji elektronicznej. 9. Podane w formularzach cenowych ilości asortymentu należy traktować jako przeciętne. Faktyczna ilość zamawianego każdorazowo asortymentu jest zależna od rzeczywistych, aktualnych potrzeb Zamawiającego. 10. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 11. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 12. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać przedmiot umowy w opakowaniach zbiorczych, odpowiednio posortowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem, w warunkach temperaturowych zalecanych przez producenta oraz czystym środkiem transportu przystosowanym do przewozu przedmiotu umowy. 13. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 14. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy. 15. Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. 16. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo lub magazyn żywnościowy Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach, ul. Ogrodowa 39, 05-650 Sułkowice.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15112000 Geflügel, 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen, 15131135 Geflügelwürste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WĘDLINY WIEPRZOWO–WOŁOWE I DROBIOWE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie;
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin, mięsa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części: 1) część I – WĘDLINY WIEPRZOWO–WOŁOWE I DROBIOWE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 2) część II – MIĘSO WIEPRZOWE, WOŁOWE, TŁUSZCZE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 3) część III – MIĘSO DROBIOWE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 4) część IV – WĘDLINY WIEPRZOWO – WOŁOWE I DROBIOWE – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 5) część V – MIĘSO WIEPRZOWE, WOŁOWE, TŁUSZCZE I PODROBY – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 6) część VI – MIĘSO I PODROBY DROBIOWE – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 6. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 8. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 Ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 1 433 657,00 złotych netto w tym: 1) część I – wędliny wieprzowo-wołowe i drobiowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 601 200,00 zł; 2) część II – mięso wieprzowe, wołowe, tłuszcze – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 429 750,00 zł; 3) część III – mięso drobiowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 260 640,00 zł; 4) część IV – wędliny wieprzowo-wołowe i drobiowe – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 91 260,00 zł; 5) część V – mięso wieprzowe, wołowe, tłuszcze i podroby – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 32 050,00 zł; 6) część VI – mięso i podroby drobiowe – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 18 757,00 zł. Minimalne wynagrodzenie netto Wykonawcy z tytułu realizacji części I – VI zostanie pomniejszone proporcjonalnie po zastosowaniu aukcji elektronicznej. 9. Podane w formularzach cenowych ilości asortymentu należy traktować jako przeciętne. Faktyczna ilość zamawianego każdorazowo asortymentu jest zależna od rzeczywistych, aktualnych potrzeb Zamawiającego. 10. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 11. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 12. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać przedmiot umowy w opakowaniach zbiorczych, odpowiednio posortowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem, w warunkach temperaturowych zalecanych przez producenta oraz czystym środkiem transportu przystosowanym do przewozu przedmiotu umowy. 13. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 14. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy. 15. Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. 16. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: MIĘSO WIEPRZOWE, WOŁOWE, TŁUSZCZE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Los: LOT-0003
Titel: MIĘSO DROBIOWE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0004
Titel: WĘDLINY WIEPRZOWO – WOŁOWE I DROBIOWE – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach;
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin, mięsa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części: 1) część I – WĘDLINY WIEPRZOWO–WOŁOWE I DROBIOWE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 2) część II – MIĘSO WIEPRZOWE, WOŁOWE, TŁUSZCZE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 3) część III – MIĘSO DROBIOWE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 4) część IV – WĘDLINY WIEPRZOWO – WOŁOWE I DROBIOWE – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 5) część V – MIĘSO WIEPRZOWE, WOŁOWE, TŁUSZCZE I PODROBY – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 6) część VI – MIĘSO I PODROBY DROBIOWE – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 6. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 8. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 Ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 1 433 657,00 złotych netto w tym: 1) część I – wędliny wieprzowo-wołowe i drobiowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 601 200,00 zł; 2) część II – mięso wieprzowe, wołowe, tłuszcze – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 429 750,00 zł; 3) część III – mięso drobiowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 260 640,00 zł; 4) część IV – wędliny wieprzowo-wołowe i drobiowe – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 91 260,00 zł; 5) część V – mięso wieprzowe, wołowe, tłuszcze i podroby – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 32 050,00 zł; 6) część VI – mięso i podroby drobiowe – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 18 757,00 zł. Minimalne wynagrodzenie netto Wykonawcy z tytułu realizacji części I – VI zostanie pomniejszone proporcjonalnie po zastosowaniu aukcji elektronicznej. 9. Podane w formularzach cenowych ilości asortymentu należy traktować jako przeciętne. Faktyczna ilość zamawianego każdorazowo asortymentu jest zależna od rzeczywistych, aktualnych potrzeb Zamawiającego. 10. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 11. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 12. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać przedmiot umowy w opakowaniach zbiorczych, odpowiednio posortowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem, w warunkach temperaturowych zalecanych przez producenta oraz czystym środkiem transportu przystosowanym do przewozu przedmiotu umowy. 13. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 14. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy. 15. Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. 16. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach, ul. Ogrodowa 39, 05-650 Sułkowice
Los: LOT-0005
Titel: MIĘSO WIEPRZOWE, WOŁOWE, TŁUSZCZE I PODROBY – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin, mięsa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części: 1) część I – WĘDLINY WIEPRZOWO–WOŁOWE I DROBIOWE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 2) część II – MIĘSO WIEPRZOWE, WOŁOWE, TŁUSZCZE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 3) część III – MIĘSO DROBIOWE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 4) część IV – WĘDLINY WIEPRZOWO – WOŁOWE I DROBIOWE – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 5) część V – MIĘSO WIEPRZOWE, WOŁOWE, TŁUSZCZE I PODROBY – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach; 6) część VI – MIĘSO I PODROBY DROBIOWE – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 6. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 8. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 Ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 1 433 657,00 złotych netto w tym: 1) część I – wędliny wieprzowo-wołowe i drobiowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 601 200,00 zł; 2) część II – mięso wieprzowe, wołowe, tłuszcze – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 429 750,00 zł; 3) część III – mięso drobiowe – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 260 640,00 zł; 4) część IV – wędliny wieprzowo-wołowe i drobiowe – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 91 260,00 zł; 5) część V – mięso wieprzowe, wołowe, tłuszcze i podroby – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 32 050,00 zł; 6) część VI – mięso i podroby drobiowe – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach – 18 757,00 zł. Minimalne wynagrodzenie netto Wykonawcy z tytułu realizacji części I – VI zostanie pomniejszone proporcjonalnie po zastosowaniu aukcji elektronicznej. 9. Podane w formularzach cenowych ilości asortymentu należy traktować jako przeciętne. Faktyczna ilość zamawianego każdorazowo asortymentu jest zależna od rzeczywistych, aktualnych potrzeb Zamawiającego. 10. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 11. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 12. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać przedmiot umowy w opakowaniach zbiorczych, odpowiednio posortowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem, w warunkach temperaturowych zalecanych przez producenta oraz czystym środkiem transportu przystosowanym do przewozu przedmiotu umowy. 13. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 14. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy. 15. Termin wykonania zamówienia – sukcesywnie partiami od dnia 1 października 2026 r. do dnia 30 września 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 1 października 2026 r. 16. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach, ul. Ogrodowa 39, 05-650 Sułkowice.
Los: LOT-0006
Titel: MIĘSO I PODROBY DROBIOWE – dostawa do Wydziału Wspomagającego w Sułkowicach