2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor levering van Ni-Cd batterijen (en hun toebehoren) voor tram- (T2000) en metro-voertuigen (MX-M6-M7).
Beschreibung: Het voorwerp van onderhavige opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor de levering van Ni-Cd batterijen (en hun toebehoren) voor tram-(T2000) en metro-voertuigen (MX-M6-M7).
Interne Kennung: CW29933/HSP/NM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aankondiging van opdracht betreft, in een eerste fase, een oproep tot kandidaten. De kandidatuur dient gesteld te worden door overmaking van een dossier zoals beschreven in de selectieleidraad § 1.1 “Voorwaarden voor deelneming”. In een tweede fase, na de evaluatie van de kandidaatstellingen, zal aan de geselecteerde bedrijven het bestek worden overgemaakt, opdat zij hun offerte zouden kunnen indienen. In het kader van de GDPR blijft de kandidaat zelf verantwoordelijk voor het verkrijgen van de nodige toestemmingen van de opgegeven contacten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31432000 Nickel-Kadmium-Akkumulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CW29933/HSP/NM - 1
Beschreibung: Levering van Ni-Cd batterijen (en hun toebehoren) voor tram- (T2000) en metro-voertuigen (MX-M6-M7).
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 31440000 Batterien