See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wywozu drewna dłużycowego z lasu do składnic terenowych ZSLP w Białogardzie w 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usługi wywozu drewna z lasu do składnic terenowych ZSLP
Vorherige Bekanntmachung: 209266-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Wywóz drewna z terenu nadleśnictw : Karnieszewice,Manowo,Sławno w ilości 3936 m3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zlecenia opcji w ilości do 70 % wielkości zamówienia podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Wywóz drewna z terenu nadleśnictw : Polanów, Warcino, Dretyń w ilości 4794 m3
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Wywóz drewna z terenu nadleśnictw : Ustka, Damnica, Łupawa, Leśny Dwór w ilości 2984 m3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Wywóz drewna z terenu nadleśnictw : Bytów, Osusznica, Trzebielino w ilości 5541 m3
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Wywóz drewna z terenu nadleśnictw : Niedźwiady, Czarne, Człuchów w ilości 6076 m3
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Wywóz drewna z terenu nadleśnictw : Miastko, Szczecinek, Czarnobór, Borne Sulinowo w ilości 3174 m3
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Wywóz drewna z terenu nadleśnictw : Świerczyna, Czaplinek, Złocieniec, Drawsko w ilości 5297 m3
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Wywóz drewna z terenu nadleśnictw : Połczyn, Świdwin, Gościno w ilości 4620 m3
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Wywóz drewna z terenu nadleśnictw : Białogard, Bobolice, Tychowo w ilości 3936 m3