2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vending VU
Beschreibung: De opdracht betreft het plaatsen, beheren en onderhoud van automaten voor warme en koude dranken, snacks & versnaperingen in alle VU gebouwen, zowel in kantoor-, publiek- als vergadergebied. Het doel van de opdracht is het sluiten van een fullservice overeenkomst met één opdrachtnemer voor de totale dienstverlening rondom vending voor de Vrije Universiteit. De overeenkomst heeft een initiële looptijd van zes jaar, met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) keer twee (2) jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 1 maart 2027.
Interne Kennung: FCO202508
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55400000 Servieren von Getränken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 42933300 Warenverkaufsautomaten, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het plaatsen, beheren en onderhoud van automaten voor warme en koude dranken, snacks & versnaperingen in alle VU gebouwen, zowel in kantoor-, publiek- als vergadergebied. Het doel van de opdracht is het sluiten van een fullservice overeenkomst met één opdrachtnemer voor de totale dienstverlening rondom vending voor de Vrije Universiteit.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 42933300 Warenverkaufsautomaten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van zes jaar, met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) keer twee (2) jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 1 maart 2027.