427348-2025 - Ergebnis
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Premiks PP-GROWER 0,5%
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPremiks PP-GROWER 0,5%
BeschreibungPremiks mineralno-witaminowy dla warchlaków PP-GROWER 0,5% w ilości 1000 kg, w opakowaniu: 25-30 kg (z dołączoną etykietą w języku polskim) z dostawą do magazynu Zamawiającego mieszczącego się w Wytwórni Pasz – miejscowość Robczysko (64-130 Rydzyna). Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Wymagane parametry premiksu: - do stosowania w ilości 5 kg/tonę mieszanki pełnoporcjowej, - okres trwałości 6 m-cy od daty produkcji, - zawartość składników w 1 kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina A j.m. 2 000 000 D3 j.m. 250 000 E mg 16 000 K3 mg 500 B1 mg 500 B2 mg 800 B6 mg 800 B12 mg 10 Biotyna mg 30 D-pantotenian Ca mg 2 400 Kwas nikotynowy mg 5 000 Kwas foliowy mg 100 Chlorek choliny mg 160 000 Magnez mg 80 000 Żelazo mg 20 000 Mangan mg 10 000 Cynk mg 20 000 Miedź mg 3 000 Jod mg 200 Selen mg 60 Przeciwutleniacz mg TAK Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci atestu jakości produktu lub inny dokument potwierdzający równoważność produktu. Zamawiający nie przewiduje wzywania wykonawcy do złożenia brakującego przedmiotowego środka dowodowego lub jego uzupełnienia. Niezłożenie przedmiotowego środka dowodowego skutkować będzie odrzuceniem oferty (art. 226 ustawy Prawo zamówień publicznych). Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung335340-2025
Interne Kennung131/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPremiks mineralno-witaminowy dla warchlaków PP-GROWER 0,5% w ilości 1000 kg, w opakowaniu: 25-30 kg (z dołączoną etykietą w języku polskim) z dostawą do magazynu Zamawiającego mieszczącego się w Wytwórni Pasz – miejscowość Robczysko (64-130 Rydzyna). Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scal