See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie wykonawcy w zakresie świadczenia usług kompleksowego ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem CM UJ), w podziale na części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie świadczenia usług kompleksowego ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ), w podziale na części: 1.1 Część I przedmiotu zamówienia: Ubezpieczenie kosztów leczenia; 1.2 Część II przedmiotu zamówienia: Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów (OC PPM, AC, ASS, NNW); 1.3 Część III przedmiotu zamówienia: Ubezpieczenie mienia od wszelkich ryzyk losowych i ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, w podziale wewnętrznym na Elementy ubezpieczenia: 1.3.1 I – mienia od wszelkich ryzyk losowych, 1.3.2 II – sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk; 1.4 Część IV przedmiotu zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej; 1.5 Część V przedmiotu zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Studenckiej Poradni Prawnej; 1.6 Część VI przedmiotu zamówienia: Ubezpieczenie jednostek pływających.
Interne Kennung: 80.272.17.2022
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów (OC PPM, AC, ASS, NNW).
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie świadczenia usług kompleksowego ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ), w podziale na części: 1.1 Część II przedmiotu zamówienia: Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów (OC PPM, AC, ASS, NNW). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1, Załączniki od 10 do 16 do SWZ oraz wzory umów, stanowiące integralną część SWZ. 2.1 Zamawiający informuje, iż SWZ oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają informacje o charakterze poufnym. W związku z powyższym, na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy PZP, Zamawiający udostępni Załącznik nr 1 oraz Załączniki od 10 do 16 do SWZ Wykonawcom, którzy bezpośrednio zwrócą się do Zamawiającego ze stosowanym wnioskiem o udostępnienie informacji poufnych, zgodnie z wnioskiem, którego wzór stanowi Załącznik nr 9 do SWZ. W takim przypadku, Wykonawca zobowiązany jest przesłać odpowiednio uzupełniony ww. wniosek używając narzędzia do prowadzenia postępowania: https://platformazakupowa.pl. Informacje poufne, o których mowa powyżej udostępniane będą wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność ubezpieczeniową w świetle przepisów Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 895 z późn. zm., zwaną dalej „ustawą o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej”).
Interne Kennung: 80.272.17.2022, cz.II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen