427410-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene Baustoffe – Zakup i dostawa materiałów budowlanych, sanitarnych, elektrycznych, farb oraz tarcic
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa materiałów budowlanych, sanitarnych, elektrycznych, farb oraz tarcic
BeschreibungSzczegółowy opis zamówienia, związanego z zakupem i dostawą materiałów budowlanych, sanitarnych, elektrycznych, farb oraz tarcic znajdują się: Dla części 1 pn. „Zakup i dostawa materiałów budowlanych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ. Dla części 2 pn. „Zakup i dostawa materiałów sanitarnych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ. Dla części 3 pn. „Zakup i dostawa materiałów elektrycznych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2C do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1C do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ. Dla części 4 pn. „Zakup i dostawa farb” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2D do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1D do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ. Dla części 5 pn. „Zakup i dostawa tarcic” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2E do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1E do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44190000 Verschiedene Baustoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 44810000 Anstrichfarben, 03411000 Nadelholz
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i dostawa materiałów budowlanych
BeschreibungSzczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 1 pn. „Zakup i dostawa materiałów budowlanych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
LosLOT-0002
TitelZakup i dostawa materiałów sanitarnych
BeschreibungSzczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 2 pn. „Zakup i dostawa materiałów sanitarnych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
LosLOT-0003
TitelZakup i dostawa materiałów elektrycznych
BeschreibungSzczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 3 pn. „Zakup i dostawa materiałów elektrycznych” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2C do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1C do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
LosLOT-0004
TitelZakup i dostawa farb
BeschreibungSzczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 4 pn. „Zakup i dostawa farb” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2D do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1D do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44810000 Anstrichfarben
LosLOT-0005
TitelZakup i dostawa tarcic
BeschreibungSzczegółowy opis zamówienia znajduje się: Dla części 5 pn. „Zakup i dostawa tarcic” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2E do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1E do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03411000 Nadelholz