2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb v oblasti nakládání s odpady na území města Kunovice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění kompletních služeb v oblasti odpadového hospodářství na území města Kunovice v rozsahu: sběr, svoz, přepravu, využívání a odstraňování tříděného odpadu, pronájem sběrných nádob, sběr, svoz, přepravu, využívání a odstraňování směsného komunálního odpadu a biologicky rozložitelného odpadu sběr, svoz, přeprava, využívání a odstraňování odpadu na sběrném dvoře vše v souladu s platnou právní úpravou, a to v rozsahu a za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Kunovice
Los: LOT-0004
Titel: III. část – svoz a nakládání s odpady ze sběrného dvora města Kunovice:
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění specifikované služby oblasti odpadového hospodářství (zejména sběr, svoz, přeprava, využívání a odstraňování odpadu na sběrném dvoře) na celém území objednatele, a to v souladu s platnou právní úpravou, a to v rozsahu a za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: část 3.
Los: LOT-0003
Titel: II. část – svoz a nakládání se směsným komunálním a biologicky rozložitelným odpadem na území města Kunovice:
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění specifikované služby oblasti odpadového hospodářství (pronájem sběrných nádob, sběr, svoz, přepravu, využívání a odstraňování odpadu) na celém území objednatele, a to v souladu s platnou právní úpravou a to v rozsahu a za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: 2.část
Los: LOT-0002
Titel: I. část – svoz a nakládání s tříděným odpadem na území města Kunovice:
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění specifikované služby oblasti odpadového hospodářství (zejména sběr, svoz, přepravu, využívání a odstraňování separovaného odpadu) na celém území objednatele, a to v souladu s platnou právní úpravou, a to v rozsahu a za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: část 1.