See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu niezbędnego do realizacji zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu niezbędnego do realizacji zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną, którego celem jest zapewnienie odpowiednich środków do prowadzenia działań ratowniczych, przeciwpowodziowych oraz zabezpieczających. Zamówienie zostało podzielone na sześć części: - Część I: Dostawa agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej min. 22kVA; - Część II: Dostawa agregatu prądotwórczego na przyczepie o mocy znamionowej min. 20kVA z gniazdami podłączeniowymi, zgodny z normą emisji spalin STAGE V; - Część III: Dostawa masztu oświetleniowego LED z własnym zasilaniem na przyczepie; - Część IV: Dostawa przyczepki ratowniczej terenowej; - Część V: Dostawa namiotu z systemem szybkiego rozkładania i składania z wyposażeniem; - Część VI: Dostawa cystern do przewozu wody pitnej o poj. 500 litrów na przyczepie o maksymalnym DMC 750 kg z burtami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Dostawa agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej min. 22kVA
Beschreibung: Część I: Dostawa agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej min. 22kVA – 1 sztuka
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Dostawa agregatu prądotwórczego na przyczepie o mocy znamionowej min. 20kVA z gniazdami podłączeniowymi, zgodny z normą emisji spalin STAGE V
Beschreibung: Część II: Dostawa agregatu prądotwórczego na przyczepie o mocy znamionowej min. 20kVA z gniazdami podłączeniowymi, zgodny z normą emisji spalin STAGE V - 1 sztuka
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Dostawa masztu oświetleniowego LED z własnym zasilaniem na przyczepie
Beschreibung: Część III: Dostawa masztu oświetleniowego LED z własnym zasilaniem na przyczepie – 1 sztuka
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Dostawa przyczepki ratowniczej terenowej
Beschreibung: Część IV: Dostawa przyczepki ratowniczej terenowej – 1 sztuka
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Los: LOT-0005
Titel: Część V: Dostawa namiotu z systemem szybkiego rozkładania i składania z wyposażeniem
Beschreibung: Część V: Dostawa namiotu z systemem szybkiego rozkładania i składania z wyposażeniem - 1 sztuka
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: Dostawa cystern do przewozu wody pitnej o poj. 500 litrów na przyczepie o maksymalnym DMC 750 kg z burtami
Beschreibung: Część VI: Dostawa cystern do przewozu wody pitnej o poj. 500 litrów na przyczepie o maksymalnym DMC 750 kg z burtami – 3 sztuki
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
Menge: 3 Stück