See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop en levering van speelgoed, knutselmateriaal, kindermeubilair en buitenspeeltuigen
Beschreibung: Voorwerp: Ferm Kinderopvang biedt kwaliteitsvolle opvang op maat van elk kind, dicht in je buurt. Je kan terecht in kinderdagverblijven (KDV), in buitenschoolse kinderopvang en bij onthaalouders. We hebben aandacht voor kinderen met een specifieke zorgnood. Ferm Kinderopvang vzw wil een raamovereenkomst afsluiten volgens de technische bepalingen in het bestek voor het leveren van: 1) speelgoed 2) knutselmateriaal 3) kindermeubilair 4) buitenspeeltuigen De opdracht omvat deze 4 percelen. De opdrachtnemer(s) beschikken over een breed gamma aan artikelen, waarbij kwaliteit, veiligheid en kindvriendelijkheid centraal staan. De opdrachtnemer(s) beschikken over voldoende logistieke middelen om meerdere leveringen op verschillende plaatsen te verzekeren en voldoende voorraad om JIT leveringen mogelijk te maken. Leveringsplaatsen: Er dient geleverd te worden op diverse locaties verspreid over Vlaanderen. De lijst met locaties kan opgevraagd worden door de geselecteerde kandidaten. Op dit ogenblik zijn er: 28 kinderdagverblijven, met een totale vergunde capaciteit van 1000 plaatsen. 60 initiatieven buitenschoolse kinderopvang op 285 locaties, waar ongeveer 65.000 kinderen worden opgevangen. Deze lijst is niet limitatief waardoor het steeds mogelijk is dat tijdens de looptijd van de overeenkomst er adressen wijzigen, bijkomen of onttrokken worden. Looptijd: Ferm Kinderopvang wil een raamovereenkomst afsluiten voor een periode van maximum 4 jaar, die ingaat vanaf de datum vermeld bij sluiting van het contract. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar, te rekenen vanaf de datum vermeld bij sluiting van het contract. Na het verstrijken van deze initiële looptijd kan de opdracht maximaal 1 maal worden verlengd met een periode van twee jaar, op basis van artikel 57 van de wet op de overheidsopdrachten. De totale duur bedraagt maximaal 4 jaar.
Interne Kennung: PPP0RE-175/4017/2024-002
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37520000 Spielwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: leveren van speelgoed (spelmateriaal)
Beschreibung: Dit perceel betreft speelgoed dat past bij de leeftijd en interesses van kinderen tussen 0 en 12 jaar, en draagt bij aan hun gehele ontwikkeling. Er is een aanbod van: traditioneel speelgoed, bouw- en constructiespeelgoed, educatief speelgoed, fantasiespeelgoed, creatief speelgoed, fysiek actief speelgoed, bordspellen en kaartspellen, motorisch speelgoed, speelmatten, sensorisch speelgoed, en (voor-) leesboekjes, etc.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37520000 Spielwaren, 37524100 Lernspiele
Los: LOT-0002
Titel: Leveren van creatief materiaal (knutselmateriaal)
Beschreibung: Dit perceel betreft creatief/knutselmateriaal waardoor er voor elke leeftijd en elk project geschikt materiaal is om de creativiteit van kinderen te stimuleren en hun motorische vaardigheden en probleemoplossend vermogen te ontwikkelen. Er is een aanbod van: teken- en schildermateriaal, papier en karton, knutselmateriaal voor versiering, textiel en stof, lijm en kleefmateriaal, constructiemateriaal, boetseermateriaal, etc.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Leveren van kindermeubilair
Beschreibung: Dit perceel betreft kindermeubilair aangepast aan de grootte, behoeften en veiligheidsvereisten van kinderen. Er is een aanbod van: wieg, kinderbed met spijlen, rustbed, matras, evacuatiebed, kasten, opbergmeubels, ruimteverdelers, stoelen en zitmeubels, tafels, verzorgingstafels, boxen, hekjes, spiegels, relaxen e.d. Voor kindermeubilair gelden specifieke Europese normen inzake veiligheid, ergonomie en duurzaamheid, etc.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37520000 Spielwaren, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Leveren van buitenspeeltuigen
Beschreibung: Dit perceel betreft buitenspeeltuigen waardoor kinderen uitgedaagd worden om te bewegen, te ontdekken en samen te spelen. Essentieel voor de fysieke en sociale ontwikkeling van kinderen mits ze voldoen aan de nodige veiligheidsnormen. Er is een aanbod van: glijbanen, schommels, klimtoestellen, speelhuisjes, zandbakken, sporttoestellen, ping pong tafels, picknick tafels, etc.
Interne Kennung: 4