See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa symulatorów pacjenta dziecko dla Akademii Tarnowskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa symulatorów pacjenta dziecko dla Akademii Tarnowskiej. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Symulator dziecka wraz z oprogramowaniem i scenariuszami zajęć - 2 szt. 2. Zaawansowany symulator noworodka wraz z oprogramowaniem - 1 szt. 3. Symulator niemowlęcia wraz z oprogramowaniem i scenariuszami zajęć - 1 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 362814-2026
Interne Kennung: K-dzpz/382-40/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 34152000 Übungssimulatoren, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001