2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego na 2027 r.
Beschreibung: Dostawa oleju opałowego na 2027 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oleju opałowego na 2027 r. Dolaszewo
Beschreibung: Dostawa oleju opałowego na 2027 r. Dolaszewo
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 80 % wartości zamówienia podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oleju opałowego na 2027 r. Biedrusko, Radojewo, Porażyn
Beschreibung: Dostawa oleju opałowego na 2027 r. Biedrusko, Radojewo, Porażyn