427651-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – DOHLEDOVÝ SYSTÉM PRO MĚSTO VSETÍN 2025 II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOHLEDOVÝ SYSTÉM PRO MĚSTO VSETÍN 2025 II
BeschreibungFormálním účelem této Veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo s jedním vybraným uchazečem. Hlavním cílem veřejné zakázky je pořízení a implementace dohledového systému do stávající IT infrastruktury zadavatele, jehož účelem je zvýšení kybernetické bezpečnosti města Vsetín. Součástí veřejné zakázky je rovněž zajištění podpory a servisních služeb pro tento systém po celou dobu udržitelnosti projektu „Zvýšení kybernetické bezpečnosti města Vsetín“, tj. po dobu 60 měsíců od akceptace plnění dodávek. Klíčovým cílem výše uvedeného projektu je zajištění vyšší úrovně kybernetické bezpečnosti podle zákona č. 181/2014 Sb. Primárním cílem je naplnění identifikovatelných potřeb zadavatele, které budou splněny zavedením vybraných technických opatření v souladu s § 18, 22, 23 a 27 vyhlášky č. 82/2018 Sb. Tato veřejná zakázka je spolufinancována Evropskou unií prostřednictvím Ministerstva vnitra ČR, které je garantem Národního plánu obnovy. Název projektu je „Zvýšení kybernetické bezpečnosti města Vsetín“, registrační číslo CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_093/0008398. Zadávání této veřejné zakázky se řídí též relevantními pokyny a pravidly výše uvedeného dotačního programu. Předmět veřejné zakázky je specifikován zadávací dokumentací, zejména technickou specifikací jako jednou z příloh veřejné zakázky. Podrobná specifikace jednotlivých položek této dodávky je uvedena v příloze č. 1 této výzvy s názvem Technická specifikace.
Interne KennungMUVS-S 14705/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 71356300 Technische Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001