427668-2026 - Wettbewerb
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica oraz uczniów niepełnosprawnych do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Zamówienie podzielone jest na 2 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica oraz uczniów niepełnosprawnych do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Zamówienie podzielone jest na 2 części
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest „Usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica oraz uczniów niepełnosprawnych do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.” 2) Zamówienie podzielono na 2 części: a) Część 1 - Usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu z miejscowości zamieszkania uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica. b) Część 2 - Usługa polegająca na transporcie uczniów niepełnosprawnych (dowóz i odwóz) z miejsca zamieszkania na terenie gminy Czernica do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu z miejscowości zamieszkania uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica
BeschreibungUsługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu z miejscowości zamieszkania uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji
LosLOT-0002
TitelUsługa polegająca na transporcie uczniów niepełnosprawnych (dowóz i odwóz) z miejsca zamieszkania na terenie gminy Czernica do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027.
BeschreibungUsługa polegająca na transporcie uczniów niepełnosprawnych (dowóz i odwóz) z miejsca zamieszkania na terenie gminy Czernica do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027.