427670-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – System do wieloparametrowej analizy biomarkerów w technologii multipleksowej typu bead-based oraz systemu do analizy makro- i mikroskopowej próbek biologicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: System do wieloparametrowej analizy biomarkerów w technologii multipleksowej typu bead-based oraz systemu do analizy makro- i mikroskopowej próbek biologicznych
Beschreibung: System do wieloparametrowej analizy biomarkerów w technologii multipleksowej typu bead-based oraz systemu do analizy makro- i mikroskopowej próbek biologicznych w podziale na 4 pakiety (części). Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: ZP.261.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Fabrycznie nowe urządzenie do wieloparametrowej analizy biomolekularnej w technologii mikrosferowej lub równoważnej.
Beschreibung: Fabrycznie nowe urządzenie do wieloparametrowej analizy biomolekularnej w technologii mikrosferowej lub równoważnej – 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Fabrycznie nowa automatyczna płuczka płytek do zastosowań mikrosferowych (bead-based assays).
Beschreibung: Fabrycznie nowa automatyczna płuczka płytek do zastosowań mikrosferowych (bead-based assays) – 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Fabrycznie nowa, zautomatyzowana stacja pipetująca.
Beschreibung: Fabrycznie nowa, zautomatyzowana stacja pipetująca – 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Zakup systemu do analizy makro- i mikroskopowej próbek biologicznych.
Beschreibung: Zakup systemu do analizy makro- i mikroskopowej próbek biologicznych – 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 4