2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA KONSERW MIĘSNYCH I RYBNYCH DLA 24. WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W GIŻYCKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa konserw mięsnych i rybnych dla 24. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku. Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunki zamówienia zawierają dokumenty: Zestawienie cenowe przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ; Opis przedmiotu zamówienia (minimalne wymagania jakościowe)–Załącznik nr 4 do SWZ; Wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 245025-2025
Interne Kennung: 18/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
5. Los
Los: LOT-0003
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji zawiera załącznik nr 2 zestawienie cenowe i projekt umowy załącznik 5 do SWZ