See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NA SUKCESYWNĄ SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH DLA APTEKI SZPITALNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla potrzeb apteki szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej z siedzibą 27-300 Lipsko ul. J. Śniadeckiego 2, zwanego dalej zamawiającym, w podziale na 25 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym ( załącznik numer 2 do SWZ ). 2. Dopuszcza się składanie ofert równoważnych pod warunkiem, że odpowiednikiem oryginalnego gotowego produktu leczniczego - jest produkt leczniczy posiadający taki sam skład jakościowy i ilościowy substancji czynnych, postać farmaceutyczną i równoważność biologiczną wobec oryginalnego produktu leczniczego, potwierdzoną, jeżeli jest to niezbędne, właściwie przeprowadzonymi badaniami dostępności biologicznej; pojęcie odpowiednika oryginalnego gotowego produktu leczniczego dotyczy również różnych postaci farmaceutycznych o niezmodyfikowanym uwalnianiu, przeznaczonych do podawania doustnego zawierających tę samą substancję czynną, w szczególności tabletek i kapsułek
Vorherige Bekanntmachung: 231030-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Środki odurzające i psychotropowe
Beschreibung: Zadanie nr 6 zwiera 12 pozycji środków odurzających i psychotropowych. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 7 zwiera 516 pozycji leków różnych. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0008
Beschreibung: Zadanie nr 8 zwiera 19 pozycji leków różnych. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Preparaty do żywienia
Beschreibung: Zadanie nr 9 zwiera 23 pozycji preparatów do żywienia. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0010
Beschreibung: Zadanie nr 10 zwiera 27 pozycji preparatów do żywienia. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ.