2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż magazynów energii dla mieszkańców Miasta i Gminy Blachownia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Dostawa i montaż magazynów energii dla mieszkańców Miasta i Gminy Blachownia”, polegającego na zaprojektowaniu, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu): 49 instalacji magazynów energii wraz z inwerterami oraz z inteligentnym systemem zarządzania EMS dla budynków mieszkalnych na terenie Gminy Blachownia.
Interne Kennung: ZP.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31440000 Batterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 44112110 Teile von Schutzunterkünften, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Dostawa i montaż magazynów energii dla mieszkańców Miasta i Gminy Blachownia”, polegającego na zaprojektowaniu, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu): 49 instalacji magazynów energii wraz z inwerterami oraz z inteligentnym systemem zarządzania EMS dla budynków mieszkalnych na terenie Gminy Blachownia („użytkownicy”, „beneficjenci”). Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w załączniku nr 1o do SWZ - Program Funkcjonalno - Użytkowy (dalej „PFU”). Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę na wykonane instalacje co najmniej 60-miesięcznej gwarancji obejmującej dostarczone materiały i urządzenia oraz montaż. Zamawiający wymaga wykonania rozmieszczenia i montażu instalacji w terminach uzgodnionych z Wykonawcą, wynikających z Harmonogramu Rzeczowo – Finansowego uzgodnionego i podpisanego przez Strony w ciągu 14 dni, licząc od dnia podpisania Umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31440000 Batterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 44112110 Teile von Schutzunterkünften, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen