427813-2025 - Ergebnis
Tschechien – Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket – Rámcová dohoda na pořizování produktů IBM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů IBM
BeschreibungPředmětem plnění rámcové dohody je nákup licencí a podpory k softwarovým produktům společnosti IBM a souvisejících služeb pro centrálního zadavatele a pověřující zadavatele, a to konkrétně nákup: 1) licencí ke všem softwarovým produktům společnosti IBM zařazených do licenčního modelu IBM Passport, 2) podpory k novým i stávajícím softwarovým produktům společnosti IBM uvedeným pod bodem 1 výše; 3) vymezených licenčních balíků nabízených ve zvláštním licenčním modelu IBM International Passport Advantage Agreement Special Terms Adendum (IIPAASTA) k softwarovým produktům IBM; 4) poskytování předprodejního poradenství pro centrálního zadavatele a pověřující zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung24314-2020
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0013
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů IBM (souhrn 2Q 2025) - DATERA s.r.o.
Interne KennungRD IBM MV-96109-71/VZ-2020 - DATERA s.r.o. 2Q
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0012
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů IBM (souhrn 2Q 2025) - UNIPROQ SOLUTIONS a.s.
Interne KennungRD IBM MV-96109-71/VZ-2020 - UNIPROQ SOLUTIONS a.s.
LosLOT-0011
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů IBM (souhrn 2Q 2025) - Aricoma System a.s.
Interne KennungRD IBM MV-96109-71/VZ-2020 - Aricoma System 2Q
LosLOT-0006
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů IBM (souhrn 2Q 2025) - GC System a.s.
Interne KennungRD IBM MV-96109-71/VZ-2020 - GC system 2Q
LosLOT-0010
TitelRámcová dohoda na pořizování produktů IBM (souhrn 2Q 2025) - TOTAL SERVICE a.s.
Interne KennungRD IBM MV-96109-71/VZ-2020 - total service 2Q