427849-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bau von Fahrradwegen – CYKLOSTEZKA LETONICE NĚMČANY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCYKLOSTEZKA LETONICE NĚMČANY
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zhotovení díla s názvem Cyklostezka Letonice Němčany .Stavba obsahuje pouze jeden stavební objekt - SO 01 – Komunikace. Od začátku úseku, kde je stezka napojena na stávající účelovou komunikaci, se jedná o dopravní koridor určený pro cyklisty (chodce a mimořádně zemědělské techniky). Na konci úseku je stezka napojena na stávající účelovou komunikaci vedoucí z obce Němčany. Celková délka stezky činí 1,405 84 km. Na styku obou komunikací při konci úseku je umístěna uzamykatelná závora, která zamezí průjezdu vozidel, ale neomezí průjezd cyklistů a průchod chodců. V rámci stavby bude provedeno cca 4300 m2 živičných vozovek stezky.
Interne Kennung1/2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung01/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten