427863-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Pozáruční servis robotického systému Da Vinci
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPozáruční servis robotického systému Da Vinci
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provádění paušálního pozáručního servisu u zdravotnického prostředku, robotického systému Da Vinci výrobní číslo SK7334 (dále jen „přístroj“), na období 8 let, včetně servisu všech součástí a příslušenství. Rozsah plnění: • veškeré opravy přístroje tak, aby byla zachována plná funkce přístroje • veškeré náhradní díly, které je nezbytné použít při opravách, a to včetně všech součástí s vymezenou životností • veškeré povinné bezpečnostní úpravy a update přístroje v souladu s pokyny výrobce o údržbě zařízení • práce a cestovní náklady bez omezení • pravidelné bezpečnostně technické kontroly (BTK) přístroje v souladu s instrukcemi výrobce uvedenými v návodu k použití předmětného ZP, dle ust. § 45 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro ve znění pozdějších předpisů vč. výměny náhradních dílů spotřebního charakteru a vystavení dokladů o provedené BTK • odborné zaškolení nebo instruktáž dle ust. § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro ve znění pozdějších předpisů, dle potřeby, min. však 1x ročně
Interne Kennung2026_032_00_00
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001