2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa środowiska informatycznego NFZ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa środowiska serwerowego Narodowego Funduszu Zdrowia poprzez: 1.1 Część I Dostawa serwerów poprzez zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 roku do Odbiorcy końcowego 7 sztuk serwerów oraz zakup i wdrożenie oprogramowania VMware wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 1.2 Część II Dostawa deduplikatora poprzez zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 roku do Odbiorcy końcowego 1 sztuki deduplikatora wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 1.3 Część III Dostawa urządzeń sieciowych poprzez zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 roku do Odbiorcy końcowego 14 sztuk przełączników sieciowych dostępowych wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 1.4 Część IV Dostawa systemu do zarządzania i monitorowania dostępu do sieci poprzez zakup wraz z wdrożeniem centralnego systemu kontroli i zarządzania dostępem do sieci LAN oraz WLAN współpracującego z posiadaną przez Odbiorcę końcowego infrastrukturą dostępową wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: NFZ01-WAG.251.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Dostawa serwerów
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamawiający nie stosuje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Dostawa deduplikatora
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Dostawa urządzeń sieciowych
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Dostawa systemu do zarządzania i monitorowania dostępu do sieci