427886-2026 - Ergebnis
Polen – Kalkhydrat – Dostawy wapna hydratyzowanego wysokoreaktywnego luzem do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. – część II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy wapna hydratyzowanego wysokoreaktywnego luzem do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. – część II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Dostawy wapna hydratyzowanego wysokoreaktywnego luzem do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. – część II w zakresie i na warunkach określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung304337-2026
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/27/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24213000 Kalkhydrat
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji na zasadach, w sposób i w zakresie określonym w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6 do SWZ). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego będzie mógł skorzystać jedno- lub wielokrotnie w ramach realizacji umowy.