2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 szt. koparko- ładowarek dla Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa 2 szt. koparko- ładowarek dla Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie Zadanie 1 Dostawa 1 szt. koparko- ładowarki do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lublinie z/s w Bychawie - Obwód Drogowy w Krzczonowie Zadanie 2 Dostawa 1 szt. koparko- ładowarki do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach- Obwód Drogowy w Kurowie 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania w rozumieniu art. 257 PZP. 4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 /WE, ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuje, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest dyrektor ZDW w Lublinie, ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262, Lublin, POLSKA, — z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą emaila (iod@zdw.lublin.pl ). Szczegółowe informacje dot. RODO znajdują się w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 6. Termin wykonania zamówienia: 90 dni od dnia podpisania umowy, 7. Termin związania ofertą -05.08.2026 r. 8.Zadanie 1-2: P= PC x 60% + PG x 20 % + Pwpw x 20 % Dla każdego Zadania Wykonawca będzie wyłaniany oddzielnie.
Vorherige Bekanntmachung: 282166-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261100 Schaufellader
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Dostawa 1 szt. koparko- ładowarki do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lublinie z/s w Bychawie- Obwód Drogowy w Krzczonowie.
Beschreibung: Zamówienie obejmuje :Zadanie 1 Dostawa 1 szt. koparko- ładowarki do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lublinie z/s w Bychawie- Obwód Drogowy w Krzczonowie.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Dostawa 1 szt. koparko- ładowarki do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach- Obwód Drogowy w Kurowie
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: Zadanie 2 Dostawa 1 szt. koparko - ładowarki do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach- Obwód Drogowy w Kurowie.