2. Verfahren
Verfahren
Titel: Šilumos ir karšto vandens tiekimas atviras (tarptautinis) konkursas
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti šilumos ir karšto vandens tiekimą (garas, karštas vanduo ir kiti su jais susiję produktai). Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti Pirkimo specialiųjų sąlygų 2 priedas „Techninė specifikacija“ ir Pirkimo specialiųjų sąlygų 8 priede „Sutarties projektas“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 8447604