See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia – Samodzielnego Publicznego Zespołu Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego aparatu do pozaustrojowego kruszenia kamieni ESWL, kompletnego, nieużywanego, nieuszkodzonego, nieobciążonego prawami osób trzecich, spełniającego normy bezpieczeństwa do Przychodni Urologicznej w Powiatowym Centrum Zdrowia -Samodzielnym Publicznym Zespole Przychodni Specjalistycznych we Włocławku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001