427921-2025 - Ergebnis
Tschechien – Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung – Smart-5G varovný a informační systém pro město Odolena Voda
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSmart-5G varovný a informační systém pro město Odolena Voda
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výstavba chytrého SMART 5G varovného a informačního systému města Odolena Voda zajišťujícího základní ozvučení celé oblasti města dále vybudování systémů meteostanic s měřením prašnosti, senzorů hluku a dopravno analytických 5G kamer se zobrazovačem rychlosti. Mobilní aplikace zajistí kvalitní informování obyvatelstva i v případě, že se nacházejí mimo katastr města. Všechny data z IoT senzorů meteostanic a kamer budou dostupné v mobilní aplikaci s možností sdílení.
Interne Kennung001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
LosLOT-0001