See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych, drobiu i wędlin drobiowych oraz mleka i przetworów mleczarskich oraz pieczywa i wyrobów cukierniczych na rok 2026
Beschreibung: Zamówienie podzielono na 8 (osiem) części.1) Część I – mięso czerwone, wędliny z mięsa czerwonego, tłuszcze zwierzęce (Bydgoszcz). Część II – drób i wędliny drobiowe (Bydgoszcz). Część III – mięso czerwone, wędliny z mięsa czerwonego, tłuszcze zwierzęce (Glewice). Część IV – drób i wędliny drobiowe (Glewice). Część V – mleko i przetwory mleczne (Bydgoszcz). Część VI – mleko i przetwory mleczne (Glewice). Część VII – pieczywo i wyroby cukiernicze (Bydgoszcz). Część VIII – pieczywo i wyroby cukiernicze (Glewice).
Vorherige Bekanntmachung: 638438-2025
Interne Kennung: 01/Żyw/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – mięso czerwone, wędliny z mięsa czerwonego, tłuszcze zwierzęce (Bydgoszcz)
Beschreibung: 1. Sukcesywne dostawy. Miejsce dostawy: część I – ul. Powstańców Warszawy 2, 85-681 Bydgoszcz; 2 x w tygodniu w poniedziałek i czwartek, w godz. od 07.00 do 10.00 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach od nr 13 do nr 20 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I, II, III, IV, V, VI, VII oraz VIII zamówienia, zawiera załącznik nr 13 – 20 do SWZ zamieszczony oddzielnie. Ponadto 3. Wykonawca jest zobowiązany się do posiadania przez okres obowiązywania umowy aktualnej polisy lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej (deliktowej) z rozszerzonym zakresem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez produkty dostarczone przez Wykonawcę, na sumę gwarancyjną w wysokości, co najmniej wynagrodzenia netto określonego w umowie. Polisa winna być zawarta na czas obejmujący co najmniej okres realizacji umowy. W przypadku upływu okresu ważności dokumentów potwierdzających ubezpieczenie w ww. zakresie, Wykonawca jest zobowiązany przedłużyć ich ważność oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie dokumentu (potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę) potwierdzającego zachowanie ciągłości powyższego dokumentu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15412100 Tierfette
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) W stosunku do każdej części zamówienia Zamawiający zamierza skorzystać z „prawa opcji”. Oznacza to, że Zamawiający dokona zakupu ilości wynikających z zestawienia ilościowego przedmiotu zamówienia przedstawionego w załączniku nr 1 do SWZ (kolumna „Ilość podstawowa”), natomiast pozostałą ilość (kolumna „Ilość w opcji”) może zakupić w razie zaistnienia takiej potrzeby po cenach jak w ofercie. 2) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „prawa opcji” na poniższych zasadach: a) Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu, b) Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach umowy podstawowej i nie wymaga zawarcia umowy lub aneksu do umowy w tym zakresie, c) Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, d) Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą zgodne z cenami zawartymi w umowie, e) Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są w ogólnych warunkach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – drób i wędliny drobiowe (Bydgoszcz)
Beschreibung: 1. Sukcesywne dostawy. Miejsce dostawy: część II – ul. Powstańców Warszawy 2, 85-681 Bydgoszcz; 2 x w tygodniu w poniedziałek i środę, w godz. od 07.00 do 10.00, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach od nr 13 do nr 20 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I, II, III, IV, V, VI, VII oraz VIII zamówienia, zawiera załącznik nr 13 – 20 do SWZ zamieszczony oddzielnie. Ponadto 3. Wykonawca jest zobowiązany się do posiadania przez okres obowiązywania umowy aktualnej polisy lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej (deliktowej) z rozszerzonym zakresem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez produkty dostarczone przez Wykonawcę, na sumę gwarancyjną w wysokości, co najmniej wynagrodzenia netto określonego w umowie. Polisa winna być zawarta na czas obejmujący co najmniej okres realizacji umowy. W przypadku upływu okresu ważności dokumentów potwierdzających ubezpieczenie w ww. zakresie, Wykonawca jest zobowiązany przedłużyć ich ważność oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie dokumentu (potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę) potwierdzającego zachowanie ciągłości powyższego dokumentu.
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15131135 Geflügelwürste
Los: LOT-0003
Titel: Część III – mięso czerwone, wędliny z mięsa czerwonego, tłuszcze zwierzęce (Glewice)
Beschreibung: 1. Sukcesywne dostawy. część III – 3 batalion logistyczny, 72-100 Glewice, woj. Zachodnio-Pomorskie; 2 x w tygodniu w poniedziałek i czwartek, w godz. od 08.00 do 14.00, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach od nr 13 do nr 20 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I, II, III, IV, V, VI, VII oraz VIII zamówienia, zawiera załącznik nr 13 – 20 do SWZ zamieszczony oddzielnie. Ponadto 3. Wykonawca jest zobowiązany się do posiadania przez okres obowiązywania umowy aktualnej polisy lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej (deliktowej) z rozszerzonym zakresem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez produkty dostarczone przez Wykonawcę, na sumę gwarancyjną w wysokości, co najmniej wynagrodzenia netto określonego w umowie. Polisa winna być zawarta na czas obejmujący co najmniej okres realizacji umowy. W przypadku upływu okresu ważności dokumentów potwierdzających ubezpieczenie w ww. zakresie, Wykonawca jest zobowiązany przedłużyć ich ważność oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie dokumentu (potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę) potwierdzającego zachowanie ciągłości powyższego dokumentu.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – drób i wędliny drobiowe (Glewice)
Beschreibung: 1. Sukcesywne dostawy. część IV – 3 batalion logistyczny, 72-100 Glewice, woj. Zachodnio-Pomorskie; 2 x w tygodniu w poniedziałek i środę, w godz. od 08.00 do 14.00, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach od nr 13 do nr 20 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I, II, III, IV, V, VI, VII oraz VIII zamówienia, zawiera załącznik nr 13 – 20 do SWZ zamieszczony oddzielnie. Ponadto 3. Wykonawca jest zobowiązany się do posiadania przez okres obowiązywania umowy aktualnej polisy lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej (deliktowej) z rozszerzonym zakresem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez produkty dostarczone przez Wykonawcę, na sumę gwarancyjną w wysokości, co najmniej wynagrodzenia netto określonego w umowie. Polisa winna być zawarta na czas obejmujący co najmniej okres realizacji umowy. W przypadku upływu okresu ważności dokumentów potwierdzających ubezpieczenie w ww. zakresie, Wykonawca jest zobowiązany przedłużyć ich ważność oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie dokumentu (potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę) potwierdzającego zachowanie ciągłości powyższego dokumentu.
Los: LOT-0005
Titel: Część V – mleko i przetwory mleczne (Bydgoszcz)
Beschreibung: 1. Sukcesywne dostawy. część V –ul. Powstańców Warszawy 2, 85-681 Bydgoszcz; 2 x w tygodniu w poniedziałek i środę, w godz. od 07.00 do 10.00, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach od nr 13 do nr 20 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I, II, III, IV, V, VI, VII oraz VIII zamówienia, zawiera załącznik nr 13 – 20 do SWZ zamieszczony oddzielnie. Ponadto 3. Wykonawca jest zobowiązany się do posiadania przez okres obowiązywania umowy aktualnej polisy lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej (deliktowej) z rozszerzonym zakresem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez produkty dostarczone przez Wykonawcę, na sumę gwarancyjną w wysokości, co najmniej wynagrodzenia netto określonego w umowie. Polisa winna być zawarta na czas obejmujący co najmniej okres realizacji umowy. W przypadku upływu okresu ważności dokumentów potwierdzających ubezpieczenie w ww. zakresie, Wykonawca jest zobowiązany przedłużyć ich ważność oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie dokumentu (potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę) potwierdzającego zachowanie ciągłości powyższego dokumentu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – mleko i przetwory mleczne (Glewice)
Beschreibung: 1. Sukcesywne dostawy. część VI – 3 batalion logistyczny, 72-100 Glewice, woj. Zachodnio-Pomorskie; 2 x w tygodniu w poniedziałek i czwartek, w godz. od 08.00 do 14.00, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach od nr 13 do nr 20 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I, II, III, IV, V, VI, VII oraz VIII zamówienia, zawiera załącznik nr 13 – 20 do SWZ zamieszczony oddzielnie. Ponadto 3. Wykonawca jest zobowiązany się do posiadania przez okres obowiązywania umowy aktualnej polisy lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej (deliktowej) z rozszerzonym zakresem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez produkty dostarczone przez Wykonawcę, na sumę gwarancyjną w wysokości, co najmniej wynagrodzenia netto określonego w umowie. Polisa winna być zawarta na czas obejmujący co najmniej okres realizacji umowy. W przypadku upływu okresu ważności dokumentów potwierdzających ubezpieczenie w ww. zakresie, Wykonawca jest zobowiązany przedłużyć ich ważność oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie dokumentu (potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę) potwierdzającego zachowanie ciągłości powyższego dokumentu.
Los: LOT-0007
Titel: Część VII – pieczywo i wyroby cukiernicze (Bydgoszcz)
Beschreibung: 1. Sukcesywne dostawy. część VII – ul. Szubińska 101, 85-312 Bydgoszcz; 6 x w tygodniu od poniedziałku do soboty, w godz. od 05.00 do 06.00, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach od nr 13 do nr 20 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I, II, III, IV, V, VI, VII oraz VIII zamówienia, zawiera załącznik nr 13 – 20 do SWZ zamieszczony oddzielnie. Ponadto 3. Wykonawca jest zobowiązany się do posiadania przez okres obowiązywania umowy aktualnej polisy lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej (deliktowej) z rozszerzonym zakresem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez produkty dostarczone przez Wykonawcę, na sumę gwarancyjną w wysokości, co najmniej wynagrodzenia netto określonego w umowie. Polisa winna być zawarta na czas obejmujący co najmniej okres realizacji umowy. W przypadku upływu okresu ważności dokumentów potwierdzających ubezpieczenie w ww. zakresie, Wykonawca jest zobowiązany przedłużyć ich ważność oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie dokumentu (potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę) potwierdzającego zachowanie ciągłości powyższego dokumentu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII – pieczywo i wyroby cukiernicze (Glewice)
Beschreibung: 1. Sukcesywne dostawy. część VIII – 3 batalion logistyczny, 72-100 Glewice, woj. Zachodnio-Pomorskie. 6 x w tygodniu od poniedziałku do soboty, w godz. od 06.30 do 07.15, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach od nr 13 do nr 20 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I, II, III, IV, V, VI, VII oraz VIII zamówienia, zawiera załącznik nr 13 – 20 do SWZ zamieszczony oddzielnie. Ponadto 3. Wykonawca jest zobowiązany się do posiadania przez okres obowiązywania umowy aktualnej polisy lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej (deliktowej) z rozszerzonym zakresem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez produkty dostarczone przez Wykonawcę, na sumę gwarancyjną w wysokości, co najmniej wynagrodzenia netto określonego w umowie. Polisa winna być zawarta na czas obejmujący co najmniej okres realizacji umowy. W przypadku upływu okresu ważności dokumentów potwierdzających ubezpieczenie w ww. zakresie, Wykonawca jest zobowiązany przedłużyć ich ważność oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie dokumentu (potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę) potwierdzającego zachowanie ciągłości powyższego dokumentu.