427965-2026 - Ergebnis
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Údržba zeleně a zpevněných ploch ve sportovních areálech města Kladna - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba zeleně a zpevněných ploch ve sportovních areálech města Kladna - 2026
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění údržby veřejné zeleně a zpevněných ploch ve sportovních areálech města Kladna a v souvisejících plochách, které jsou blíže vymezeny v příloze č. 6 zadávací dokumentace. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí zadávacích podmínek.
Interne KennungÚdržba zeleně a zpevněných ploch ve sportovních areálech města Kladna - 2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenv případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena cena jednotlivých položek a výkonů o příslušné navýšení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. V tomto případě není třeba uzavírat dodatek ke smlouvě, postačuje písemné oznámení dodavatele, se kterým byla uzavřena smlouva, zadavateli o takové změně.