See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KU.241/pn4_2025/AT - Sukcesywne dostawy ubiorów służbowych oraz odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ubiorów służbowych oraz odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu, na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 63893-2025
Interne Kennung: KU.241/pn4_2025/AT - Sukcesywne dostawy ubiorów służbowych oraz odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawy spodni, spodenek, spódnic, koszul, krawatów, apaszek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zadanie nr 1: Dostawy spodni, spodenek, spódnic, koszul, krawatów, apaszek na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1: Dostawy spodni, spodenek, spódnic, koszul, krawatów, apaszek
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawy koszulek polo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zadanie nr 2: dostawy koszulek polo na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 2: Dostawy koszulek polo
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3: dostawy odzieży roboczej i ochronnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zadanie nr 3: dostawy odzieży roboczej i ochronnej, na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 3: dostawy odzieży roboczej i ochronnej