428019-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Bauaufsicht – Servicii de supervizare a contractului de executie lucrari ” Regenerare urbana a zonei centrale si de dezvoltare a unei infrastructuri urbane curate prin reorganizarea fluxului circulatiei auto si pietonalizare
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de supervizare a contractului de executie lucrari ” Regenerare urbana a zonei centrale si de dezvoltare a unei infrastructuri urbane curate prin reorganizarea fluxului circulatiei auto si pietonalizare
Beschreibung: Servicii de supervizare a contractului de executie lucrari ” Regenerare urbana a zonei centrale si de dezvoltare a unei infrastructuri urbane curate prin reorganizarea fluxului circulatiei auto si pietonalizare” finantat de Agenția pentru Dezvoltare Regională Centru, în calitate de Autoritate de management pentru Programul „Regiunea Centru” 2021-2027, Prioritatea 8-O regiune atractivă, Acțiunea 8.1 Dezvoltare urbană integrată prin regenerarea spațiilor publice, punerea în valoare a patrimoniului, infrastructurii culturale și a potențialului turistic din municipiile Regiunii Centru, Obiectiv specific 5.1 Promovarea dezvoltării integrate și incluzive în domeniul social, economic și al mediului, precum și a culturii, a patrimoniului natural, a turismului durabil și a securității în zonele urbane Note: *) Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 20 zile. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11 zi înainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4322823_2025_PAAPD_SMIS_9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Prezenta procedura are ca obiect Servicii de supervizare a contractului de executie lucrari ” Regenerare urbana a zonei centrale si de dezvoltare a unei infrastructuri urbane curate prin reorganizarea fluxului circulatiei auto si pietonalizare” Activitatile se vor desfasura conform prevederilor prezentului Caiet de sarcini si a Conditiilor contractului de executie lucrai, aceleasi conditii de contract ce sunt folosite ca baza contractuala pentru implementarea lucrarilor de constructie ce fac obiectul acestei supervizari
Interne Kennung: 1