2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie systemu monitorowania i nadzoru nad zużyciem wody na terenie gminy Czernikowo.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu do zdalnego odczytu wodomierzy, z wykorzystaniem do przesyłu danych technologii GSM (LTE-M/NB-IoT), oraz dostawa i montaż wodomierzy wraz z nakładkami umożliwiającymi zdalne odczyty. 2. Przedmiot zamówienia (zakres rzeczowy) obejmuje w szczególności: • dostawę i wymianę 1 460 sztuk wodomierzy eksploatowanych w gminie Czernikowo na urządzenia umożliwiające zdalny odczyt i przesył danych; • dostawę i montaż 1 460 sztuk urządzeń na wodomierze (nakładek GSM) służących do odczytu stanu wodomierzy i przesyłu danych do systemu informatycznego do zdalnego odczytu wodomierzy; • wdrożenie, uruchomienie i utrzymanie na serwerach Wykonawcy w modelu SaaS systemu informatycznego do zdalnego odczytu wodomierzy zapewniającego rejestrowanie, przetwarzanie, archiwizowanie i przekazywanie na potrzeby Zamawiającego danych odczytanych z wodomierzy, z możliwością ich integracji z oprogramowaniem do rozliczania klientów w gospodarce wodnej HYDROSOFT – ANKO SYSTEM wdrożonym u Zamawiającego, w celu możliwości wystawiania faktur na podstawie danych zaciągniętych z aplikacji wdrożonego systemu zdalnego odczytu; • usługę telemetryczną GSM (LTE-M/NB-IoT) do przesyłu danych między urządzeniami zamontowanymi na wodomierzach a systemem informatycznym do zdalnego odczytu wodomierzy, świadczoną od dnia montażu pierwszej transzy urządzeń przez okres 60 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego; • zabezpieczenie przesyłanych w ramach systemu danych przed dostępem osób nieuprawnionych; • dostawę urządzeń niezbędnych do wdrożenia i uruchomienia systemu niewyszczególnionych w dokumentach zamówienia, a zgodnie z wiedzą Wykonawcy koniecznych do prawidłowego działania systemu; • przeszkolenie pracowników Zamawiającego z montażu i demontażu nakładek na wodomierze oraz z obsługi systemu informatycznego do zdalnego odczytu wodomierzy; • ponowną legalizację wodomierzy w związku z upływem okresu ważności legalizacji pierwotnej (demontaż i montaż zamontowanych w ramach zadania wodomierzy w celu wykonania ich ponownej legalizacji). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 11 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 278435-2025
Interne Kennung: IWP.271.1.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen, 32441000 Telemetriegeräte, 38421100 Wasserzähler, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 48150000 Softwarepaket für die Industrieprozesssteuerung, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu do zdalnego odczytu wodomierzy, z wykorzystaniem do przesyłu danych technologii GSM (LTE-M/NB-IoT), oraz dostawa i montaż wodomierzy wraz z nakładkami umożliwiającymi zdalne odczyty. 2. Przedmiot zamówienia (zakres rzeczowy) obejmuje w szczególności: • dostawę i wymianę 1 460 sztuk wodomierzy eksploatowanych w gminie Czernikowo na urządzenia umożliwiające zdalny odczyt i przesył danych; • dostawę i montaż 1 460 sztuk urządzeń na wodomierze (nakładek GSM) służących do odczytu stanu wodomierzy i przesyłu danych do systemu informatycznego do zdalnego odczytu wodomierzy; • wdrożenie, uruchomienie i utrzymanie na serwerach Wykonawcy w modelu SaaS systemu informatycznego do zdalnego odczytu wodomierzy zapewniającego rejestrowanie, przetwarzanie, archiwizowanie i przekazywanie na potrzeby Zamawiającego danych odczytanych z wodomierzy, z możliwością ich integracji z oprogramowaniem do rozliczania klientów w gospodarce wodnej HYDROSOFT – ANKO SYSTEM wdrożonym u Zamawiającego, w celu możliwości wystawiania faktur na podstawie danych zaciągniętych z aplikacji wdrożonego systemu zdalnego odczytu; • usługę telemetryczną GSM (LTE-M/NB-IoT) do przesyłu danych między urządzeniami zamontowanymi na wodomierzach a systemem informatycznym do zdalnego odczytu wodomierzy, świadczoną od dnia montażu pierwszej transzy urządzeń przez okres 60 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego; • zabezpieczenie przesyłanych w ramach systemu danych przed dostępem osób nieuprawnionych; • dostawę urządzeń niezbędnych do wdrożenia i uruchomienia systemu niewyszczególnionych w dokumentach zamówienia, a zgodnie z wiedzą Wykonawcy koniecznych do prawidłowego działania systemu; • przeszkolenie pracowników Zamawiającego z montażu i demontażu nakładek na wodomierze oraz z obsługi systemu informatycznego do zdalnego odczytu wodomierzy; • ponowną legalizację wodomierzy w związku z upływem okresu ważności legalizacji pierwotnej (demontaż i montaż zamontowanych w ramach zadania wodomierzy w celu wykonania ich ponownej legalizacji). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 11 do SWZ. 4. Wykonawca przed podpisaniem umowy będzie zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, stanowiącego 5% ceny całkowitej podanej w ofercie. 5. Płatność za zrealizowany przedmiot zamówienia odbywać się będzie zgodnie z treścią postanowień Wzoru umowy - Załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454 – 455 ustawy Pzp oraz wskazanym we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.