428119-2025 - Ergebnis
Polen – Technische Kontrolle und Tests – Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGIB dla potrzeb realizacji projektu- e- Geodezja II- uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego- etap I
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGIB dla potrzeb realizacji projektu- e- Geodezja II- uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego- etap I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGIB dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap I.
Vorherige Bekanntmachung150655-2025
Interne KennungWZP.272.1.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
LosLOT-0001
TitelKontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGIB dla potrzeb realizacji projektu „e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap I – jednostka ewidencyjna 060303_2 Chełm
BeschreibungSzczegółowy opis postępowania przy realizacji zamówienia zawiera OPZ (opis przedmiotu zamówienia) – stanowiący załącznik nr 10 do SWZ. Wykonawca będzie realizował zadanie w zakresie ilościowym zgodnym z opisem przedmiotu zamówienia, z uwzględnieniem zmian ilościowych wynikających z wybranego wariantu zakresu ilościowego kontroli technicznej. 3. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 72316000 Datenanalyse