2. Verfahren
Verfahren
Titel: Routebewijzering men- en ruiterroutes Grenspark Maas-S(ch)walm-Nette
Beschreibung: Het aanleggen van de routebewijzering van men- en ruiterroutes in het Grenspark Maas-Swalm-Nette / Naturpark Maas-Schwalm-Nette (NL-DU). Er dient circa 1100 kilometer (Nederlandse gemeenten ca. 500 km en Duitse gemeenten ca. 600 km) aan routes bewegwijzerd te worden.
Interne Kennung: TN 493974
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233293 Installation von Straßenmobiliar
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44423400 Schilder und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Realisatie men- en ruiterroutes
Beschreibung: Het realiseren van een uniforme knooppuntenbewegwijzering (het leveren en plaatsen van bewegwijzering) in Nederlandse en Duitse gemeenten zoals beschreven in de aanbestedingsdocumenten. Nader gespecificeerd in de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1