2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kamer i rozbudowa systemu wizji na sali posiedzeń Senatu.
Vorherige Bekanntmachung: 300094-2025
Interne Kennung: BPKO.SZP.350.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: W prowadzonym postępowaniu na dostawę kamer i systemu wizji na sali posiedzeń Senatu do 10 czerwca 2025 r, do godz. 12:00 zostały złożone dwie oferty, przez: – JBD S.A., ul. Tymienieckiego 25C, lok. 314, 90-350 Łódź – oferta nr 1 – cena brutto za przedmiot zamówienia: 1 384 986,15 zł; – STUDIOTECH POLAND Sp. z o.o., ul. Bażancia 53, 02-892 Warszawa – cena brutto za przedmiot zamówienia: 1 474 715,00 zł. Przed terminem otwarcia ofert, na stronie prowadzonego postępowania https://eZamowienia.gov.pl oraz https://www.senat.gov.pl/kancelaria/zamowieniapubliczne została podana kwota w wysokości: 997 751,72 zł jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponieważ oferty wyżej wymienionych wykonawców, które zostały złożone w prowadzonym, w trybie przetargu nieograniczonego, postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę kamer i rozbudowę systemu wizji na sali posiedzeń Senatu, przekraczają środki finansowe, które zamawiający zamierza i może przeznaczyć na realizację zamówienia, postępowanie podlega unieważnieniu. Podstawę unieważnienia postępowania stanowi art. 255 pkt 3 ustawy Pzp. Informacja o unieważnieniu postępowania została zamieszczona na stronie prowadzonego postępowania na platformie e-Zamówienia dnia 17 czerwca 2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32240000 Fernsehkameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001