428231-2026 - Wettbewerb
Polen – Notbeleuchtungsanlagen – dostawa i montaż oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego w jednostkach Centrum Usług Logistycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa i montaż oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego w jednostkach Centrum Usług Logistycznych
Beschreibungdostawa i montaż oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego w jednostkach Centrum Usług Logistycznych w podziale na części. Zakres przedmiotu zamówienia jest szczegółowo przedstawiony w wersji elektronicznej w skompresowanym folderze zał nr 1 do SWZ- "OPZ" na który składają się: OPZ; projekty techniczne dla wskazanych obiektów w poszczególnych częściach; przedmiary robót dla wskazanych obiektów w poszczególnych częściach; obliczenia oświetlenia awaryjnego dla wskazanych obiektów w poszczególnych częściach.
Interne Kennung17/WA/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensprzetarg nieograniczony, procedura jest opisana w SWZ i w ustawie Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31518200 Notbeleuchtungsanlagen
5. Los
LosLOT-0005
Titeldostawa i montaż oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego do obiektu Olimpia w Poznaniu
Beschreibungdostawa, montaż i uruchomienie oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego do obiektu Olimpia w Poznaniu
Interne Kennungczęść nr 1
LosLOT-0006
Titeldostawa i montaż oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego do jednostki CUL w Polańczyku
Beschreibungdostawa , montaż i uruchomienie oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego do jednostki CUL w Polańczyku
Interne Kennungczęść nr 2- OSW Jawor w Polańczyku