See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop tweedehandsmeubels via bonnen
Beschreibung: aanbieden van bonnen voor aankoop van tweedehandsmeubels
Interne Kennung: GAC_2024_03151_bis
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03151_bis - 1
Interne Kennung: 1