See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Slopen van bovengrondse hospitaalvleugel en asbestverwijdering
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is:: • Het slopen van het bovengrondse volume van de hospitaalvleugel in Leut; • Alle asbestverwijdering in het gebouw; • Het waterdicht maken van een deel van de kelderafdekking: • Het leeghalen van de kelder inclusief het verwijderen van alle technieken.
Interne Kennung: TVL/2026/1994/OMB/VAS
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TVL/2026/1994/OMB/VAS - 1
Beschreibung: Dit perceel betreft de volledige sloop van de ziekenhuisvleugel, tot op 80cm boven het maaiveld en zal dienen als borstwering voor de kelder. De binnenmuren dwars op de buitenmuren worden afgebroken onder een hoek van 45° en gaan de rol van steunbeer vervullen. Het buitenschrijnwerk, met uitzondering van de sectionaalpoort, in de gevel wordt verwijderd. Alle raam- en deuropeningen, worden dichtgegoten met de beton. Boven op het gesloopte metselwerk wordt een betonbalk, ongewapend, ter plaatse gegoten die zal dienen als afdichting tegen insijpeling van regenwater. De vloer van de kelder alsook een deel van de binnenmuren wordt behouden omwille van de stabiliteit. pagina 8 van 41 De tellers bevinden zich in het linkerdeel, het deel dat aangebouwd is aan de toren/donjon. Dit deel van het gebouw wordt gesloopt tot afdekking kelder en krijgt een waterdichting.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: TVL/2026/1994/OMB/VAS - 2
Beschreibung: Het herstellen van het parement in mergelsteen wordt in een apart perceel opgenomen. Deze hoektoren is het enige restant van een oudere structuur, die eind 15 de – begin 16 de eeuw bedekt werd met een mergelstenen parement. Midden 20ste eeuw is de ziekenhuisvleugel aangebouwd aan deze toren. Intern werd het kasteel met het ziekenhuis verbonden door een deuropening in de toren. Het achterliggend metselwerk alsook het mergelstenen parement worden volledig hersteld. Het kasteel (met dienstgebouwen en smeedijzeren inkomhek) zijn sinds 07-12-1987 aangeduid als beschermd monument. Herstellingwerken aan deze gebouw, i.c. gevels, buitenschrijnwerk en daken, moeten goedgekeurd worden door de erfgoedconsulent van Onroerend erfgoed. De gebruikte materialen, alsook de methodieken zijn onderworpen aan specifieke vereisten zodat de erfgoedwaardes niet verloren gaan. Voor de uitvoering van dit perceel wordt vereist dat de aannemer die deze werken uitvoert, over de vereiste erkenning beschikt. Het herstelmetwelwerk zal bestaan uit het herstellen van het binnenparement met recuperatiesteen identiek aan het bestaande metselwerk. We kiezen ervoor niet geheel de muur over zijn totale dikte te herstellen maar slecht over ene dikte van 20cm in metselwerk uit te voeren. Hierdoor zal een nis ontstaan die als bouwspoor wordt behouden; Het herstellen van het parement in mergelsteen, inclusief het verwijderen van de loodslabben (restant van de dakbedekking) en het herstellen van het voegwerk. De aanbouw tussen de toren en het ziekenhuis wordt gesloopt tot op afdekking van het gelijkvloers: de aanwezigheid van de tellers in het gelijkvloers vereist een behoud van dit bouwdeel. Hiertoe wordt vereist dat de waterdichting tussen de toren en de afdekking van het gelijkvloers op kwaliteitsvolle wijze gebeurt: d.m.v. loodslabben ingeslepen in de voegen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten