See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych. Usługi będą realizowane w następujących jednostkach organizacyjnych: 1) Cześć I - Prokuratura Okręgowa oraz Prokuratura Rejonowa w Elblągu, ul. Płk. Stanisława Dąbka 8-12, 82-300 Elbląg; 2) Część II - Prokuratura Rejonowa w Iławie, ul. Gen. Andersa 2, 14-200 Iława; 3) Część III - Prokuratura Rejonowa w Ostródzie, ul. Jana III Sobieskiego 12, 14-100 Ostróda oraz budynek Ośrodka Zamiejscowego z siedzibą w Morągu przy ul. Warmińskiej 17, 14-300 Morąg; 4) Część IV- Prokuratura Rejonowa w Braniewie, ul. Sądowa 1, 14-500 Braniewo; 5) Część V- Prokuratura Rejonowa w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Grunwaldzka 28, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie; 6) Część VI - Prokuratura Rejonowa w Działdowie, ul. Władysława Jagiełły 15A, 13-200 Działdowo
Interne Kennung: 3007-7.261.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90919200 Büroreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77312000 Unkrautjäten, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych - Cześć I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych. Usługi będą realizowane w następujących jednostkach organizacyjnych: 1) Cześć I - Prokuratura Okręgowa oraz Prokuratura Rejonowa w Elblągu, ul. Płk. Stanisława Dąbka 8-12, 82-300 Elbląg; w tym: a) utrzymanie czystości w budynku o łącznej powierzchni do sprzątania – 3214,85 m2 w tym: - powierzchnia do codziennego sprzątania – 2.473,02 m2 , - powierzchnia do sprzątania okazjonalnego – 741,83 m2 , b) utrzymanie czystości terenów zewnętrznych przynależnych do ww. nieruchomości o łącznej powierzchni – 3.574 m2 , w tym: - nawierzchnia utwardzona – 3.074 m2 , - tereny zielone – 500 m2 . Utrzymanie czystości terenu zewnętrznego następować będzie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733 t.j.) w szczególności przepisem art. 5 ust. 1 pkt 4, poprzez codzienne zamiatanie chodników oraz podjazdu z polbruku i kostki granitowej, uprzątanie błota, w zależności od warunków atmosferycznych - śniegu i lodu oraz innych zanieczyszczeń (zbieranie śmieci, papierów, liści, itp.) wraz z likwidacją skutków zimy. c) prace konserwacyjne i naprawcze (usługi konserwatorskie): - w ilości maksymalnej 540 godzin w okresie obowiązywania umowy, przy czym rozliczenie następować będzie według faktycznie wykonanych usług i rzeczywistym przepracowaniu godzin, według stawek wskazanych przez Wykonawcę, - Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w zakresie czynności konserwatorskich odpowiadającym co najmniej 216 roboczogodzinom, tj. 40% szacunkowej liczby roboczogodzin wskazanej w SWZ i formularzu ofertowym.
Interne Kennung: 3007-7.261.3.2026 cz. I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 90919200 Büroreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Usługa utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych - Cześć II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych. Usługi będą realizowane w następujących jednostkach organizacyjnych: Część II - Prokuratura Rejonowa w Iławie, ul. Gen. Andersa 2, 14-200 Iława. CZĘŚĆ II – wykonanie usługi przedmiotu zamówienia w budynku Prokuratury Rejonowej w Iławie, w tym: a) utrzymanie czystości w budynku o łącznej powierzchni do sprzątania – 1.146,48 m2, w tym: - powierzchnia do codziennego sprzątania – 625,10 m2 , - powierzchnia do sprzątania okazjonalnego – 521,38 m2 , b) utrzymanie czystości terenów zewnętrznych przynależnych do ww. nieruchomości o łącznej powierzchni – 1.203 m2, w tym: - nawierzchnia utwardzona – 808 m2 , - tereny zielone – 395 m2 . Utrzymanie czystości terenu zewnętrznego następować będzie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733 t.j.) w szczególności przepisem art. 5 ust. 1 pkt 4, poprzez codzienne zamiatanie chodników oraz podjazdu z polbruku i kostki granitowej, uprzątanie błota, w zależności od warunków atmosferycznych - śniegu i lodu oraz innych zanieczyszczeń (zbieranie śmieci, papierów, liści, itp.) wraz z likwidacją skutków zimy, c) prace konserwacyjne i naprawcze (usługi konserwatorskie): - w ilości maksymalnej 180 godzin w okresie obowiązywania umowy, przy czym rozliczenie następować będzie według faktycznie wykonanych usług i rzeczywistym przepracowaniu godzin, według stawek wskazanych przez Wykonawcę, - Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w zakresie czynności konserwatorskich odpowiadającym co najmniej 72 roboczogodzinom, tj. 40% szacunkowej liczby roboczogodzin wskazanej w SWZ i formularzu ofertowym.
Interne Kennung: 3007-7.261.3.2026 cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Usługa utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych - Cześć III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych. Usługi będą realizowane w następujących jednostkach organizacyjnych: Część III- Prokuratura Rejonowa w Ostródzie, ul. Jana III Sobieskiego 12, 14-100 Ostróda oraz budynek Ośrodka Zamiejscowego z siedzibą w Morągu przy ul. Warmińskiej 17,14-300 Morąg; CZĘŚĆ III – wykonanie usługi przedmiotu zamówienia w budynku Prokuratury Rejonowej w Ostródzie oraz w Ośrodku Zamiejscowym z siedzibą Morągu, w tym: a) utrzymanie czystości w pomieszczeniach Prokuratury Rejonowej w Ostródzie, o łącznej powierzchni do sprzątania – 926,56 m2, w tym: - powierzchnia do codziennego sprzątania – 583,26 m2 , - powierzchnia do sprzątania okazjonalnego – 343,30 m2, b) utrzymanie czystości w pomieszczeniach Ośrodka Zamiejscowego w Morągu, o łącznej powierzchni do sprzątania – 207,40 m2, w tym: - powierzchnia do codziennego sprzątania – 150,40 m2 , - powierzchnia do sprzątania okazjonalnego – 57 m2, c) prace konserwacyjne i naprawcze (usługi konserwatorskie): - w ilości maksymalnej 144 godzin w Prokuraturze Rejonowej w Ostródzie oraz 72 godzin w Ośrodku Zamiejscowym w Morągu, łącznie 216 godzin w okresie obowiązywania umowy, przy czym rozliczenie następować będzie według faktycznie wykonanych usług i rzeczywistym przepracowaniu godzin, według stawek wskazanych przez Wykonawcę, -Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w zakresie czynności konserwatorskich odpowiadającym co najmniej 86 roboczogodzinom, tj. 40% szacunkowej liczby roboczogodzin wskazanej w SWZ i formularzu ofertowym.
Interne Kennung: 3007-7.261.3.2026 cz. III
Los: LOT-0004
Titel: Usługa utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych - Cześć IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych. Usługi będą realizowane w następujących jednostkach organizacyjnych: Część IV- Prokuratura Rejonowa w Braniewie, ul. Sądowa 1, 14-500 Braniewo. CZĘŚĆ IV – wykonanie usługi przedmiotu zamówienia w budynku Prokuratury Rejonowej w Braniewie, w tym: a) utrzymanie czystości w pomieszczeniach o łącznej powierzchni do sprzątania – 199,95 m2, w tym: - powierzchnia do codziennego sprzątania – 187,47 m2 , - powierzchnia do sprzątania okazjonalnego – 12,48 m2, b) prace konserwacyjne i naprawcze (usługi konserwatorskie): - w ilości maksymalnej 144 godzin w Prokuraturze Rejonowej w Braniewie w okresie obowiązywania umowy, przy czym rozliczenie następować będzie według faktycznie wykonanych usług i rzeczywistym przepracowaniu godzin, według stawek wskazanych przez Wykonawcę, - Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w zakresie czynności konserwatorskich odpowiadającym co najmniej 58 roboczogodzinom, tj. 40 % szacunkowej liczby roboczogodzin wskazanej w SWZ i formularzu ofertowym, c) koszenie trawy na działce budowlanej przy ul. Moniuszki/Zielonej w Braniewie – o łącznej powierzchni – 1.549 m2: - Zamawiający przyjmuje 54 roboczogodziny wykonywania usługi koszenia trawy w całym okresie realizacji zamówienia, - Przyjęta liczba roboczogodzin została oszacowana przy założeniu wykonywania usługi przez 3 godziny miesięcznie w miesiącach od maja do października każdego roku obowiązywania umowy, tj. łącznie przez 18 miesięcy w okresie 36 miesięcy realizacji zamówienia,
Interne Kennung: 3007-7.261.3.2026 cz. IV
Los: LOT-0005
Titel: Usługa utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych - Cześć V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych. Usługi będą realizowane w następujących jednostkach organizacyjnych: Część V- Prokuratura Rejonowa w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Grunwaldzka 28, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie. CZĘŚĆ V – wykonanie usługi przedmiotu zamówienia w budynku Prokuratury Rejonowej w Nowym Mieście Lubawskim, w tym: a) utrzymanie czystości w pomieszczeniach o łącznej powierzchni do sprzątania – 115,50 m2, w tym: - powierzchnia do codziennego sprzątania – 107,71 m2 , - powierzchnia do sprzątania okazjonalnego – 7,79 m2, b) prace konserwacyjne i naprawcze (usługi konserwatorskie): – w ilości maksymalnej 72 godzin w okresie obowiązywania umowy, przy czym rozliczenie następować będzie według faktycznie wykonanych usług i rzeczywistym przepracowaniu godzin, według stawek wskazanych przez Wykonawcę, - Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w zakresie czynności konserwatorskich odpowiadającym co najmniej 29 roboczogodzinom, tj. 40% szacunkowej liczby roboczogodzin wskazanej w SWZ i formularzu ofertowym.
Interne Kennung: 3007-7.261.3.2026 cz. V
Los: LOT-0006
Titel: Usługa utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych - Cześć VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości wewnątrz budynków oraz sprzątanie terenu zewnętrznego przynależnego do nieruchomości wraz z wykonaniem prac konserwacyjnych i naprawczych w obiektach Prokuratury Okręgowej w Elblągu oraz w podległych jednostkach prokuratur rejonowych, wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych do tego niezbędnych. Usługi będą realizowane w następujących jednostkach organizacyjnych: Część VI - Prokuratura Rejonowa w Działdowie, ul. Władysława Jagiełły 15A, 13-200 Działdowo. CZĘŚĆ VI – wykonanie usługi przedmiotu zamówienia w budynku Prokuratury Rejonowej w Działdowie, w tym: a) utrzymanie czystości w budynku o łącznej powierzchni do sprzątania – 624,12 m2 w tym: - powierzchnia do codziennego sprzątania – 406,79 m2 , - powierzchnia do sprzątania okazjonalnego – 217,33 m2 , b) utrzymanie czystości terenów zewnętrznych przynależnych do ww. nieruchomości o łącznej powierzchni – 223,50 m2 , w tym: - nawierzchnia utwardzona – 223,50 m2 . Utrzymanie czystości terenu zewnętrznego następować będzie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733 t.j.) w szczególności przepisem art. 5 ust. 1 pkt 4, poprzez codzienne zamiatanie chodników oraz podjazdu z polbruku i kostki granitowej, uprzątanie błota, w zależności od warunków atmosferycznych - śniegu i lodu oraz innych zanieczyszczeń (zbieranie śmieci, papierów, liści, itp.) wraz z likwidacją skutków zimy, c) prace konserwacyjne i naprawcze (usługi konserwatorskie): - w ilości maksymalnej 180 godzin w okresie obowiązywania umowy, przy czym rozliczenie następować będzie według faktycznie wykonanych usług i rzeczywistym przepracowaniu godzin, według stawek wskazanych przez Wykonawcę, - Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w zakresie czynności konserwatorskich odpowiadającym co najmniej 72 roboczogodzinom, tj. 40% szacunkowej liczby roboczogodzin wskazanej w SWZ i formularzu ofertowym.
Interne Kennung: 3007-7.261.3.2026 cz. VI