2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace PACS
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nového řešení systému PACS (Picture Archiving and Communication System) pro Nemocnici Znojmo a rozšíření o nové komponenty zahrnující vytvoření centrálního webového portálu pro administraci obrazové dokumentace, implementace moderního webového DICOM prohlížeče a dodávka potřebného HW vybavení pro provoz celého řešení. Toto řešení zajistí distribuci a řízený zabezpečený přístup k obrazové zdravotnické dokumentaci odkudkoliv z internetu a sdílení obrazových dat jak v rámci nemocnice, tak i s externími pracovníky a dalšími odbornými pracovišti v čase potřebném pro poskytnutí kvalitní zdravotní péče. Součástí předmětu plnění je i dodávka nezbytné HW infrastruktury, systémového SW a pracovní stanice pro provoz informačního systému. Dále je součástí předmětu plnění rovněž i poskytování služeb podpory. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace. Příloha č. 4 zadávací dokumentace (obsahující specifické údaje vybraných oddělení) obsahuje důvěrné informace. Zadavatel poskytne příslušnou část zadávací dokumentace dodavatelům v souladu s ust. § 36 odst. 8 ZZVZ ve spojení s § 96 odst. 2 ZZVZ pouze na základě žádosti a oproti předložení podepsané dohody o ochraně důvěrných informací (dále jen „NDA“). Závazný vzor NDA, tvořící přílohu č. 5, je uveřejněn současně se zadávací dokumentací na profilu zadavatele k volnému stažení.
Interne Kennung: Modernizace PACS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814400 Klinisches Informationssystem, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 48820000 Server, 30214000 Arbeitsplätze, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001