2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup in vgradnja klimatskih naprav in radiatorjev
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup in vgradnja klimatskih naprav in radiatorjev.
Interne Kennung: JN-75790
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamenjava klimatskih naprav v strežniški sobi na Jadranski 19
Beschreibung: Zamenjava obstoječih dotrajanih klimatskih naprav v strežniški sobi z novimi klimatskimi napravami. Zamenjava se izvede v treh fazah, kjer se menja klima po principu ena za ena, pri čemer strežninška soba ostane ves čas v delovanju.
Interne Kennung: 493784
Los: LOT-0002
Titel: Zamenjava klimatskih naprav za hlajenje in ogrevanje pisarniških prostorov in predavalnic na Jadranski 19 (pritličje in 1. nadstropje)
Beschreibung: Zamenjava obstoječih dotrajanih klimatskih sistemov za hlajenje in ogrevanje prostorov v pritličju in I. nadstropju na Jadranski 19.
Interne Kennung: 493792
Los: LOT-0003
Titel: Dobava in vgradnja klimatske naprave, radiatorjev in ureditev strojnih inštalacij pri prenovi prostorov na Jadranski 19 (3. nadstropje)
Beschreibung: Zamenjava obstoječega dotrajanega klimatskega sistema in radiatorjev pri prenovi prostorov v III. nadstropju na Jadranski 19.
Interne Kennung: 493793