See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPENBARE PROCEDURE VOOR DE OPERATIONELE ONDERSTEUNING VOOR DE BEDRIJFSAPPLICATIES VAN HET RIJKSREGISTER
Beschreibung: De opdracht betreft de installatie, herinstallatie, integratie, migratie en bijwerking van de operationele infrastructuur van de 2 productiesites (hoofdsite en back-upsite) en de externe site (back-upsite), met als doel te komen tot een actieve infrastructuur op beide productiesites met operationele gegevens.
Interne Kennung: RRN1-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1. Vernieuwing van de opslaginfrastructuur noodzakelijk voor de ondersteuning van het beheer van de bedrijfsapplicaties van het Rijksregister
Beschreibung: Vernieuwing van de opslaginfrastructuur noodzakelijk voor de ondersteuning van het beheer van de bedrijfsapplicaties van het Rijksregister
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2. Optische netwerkapparatuur noodzakelijk voor de ondersteuning van het beheer van de bedrijfsapplicaties van het Rijksregister
Beschreibung: Optische netwerkapparatuur noodzakelijk voor de ondersteuning van het beheer van de bedrijfsapplicaties van het Rijksregister
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PERCEEL 3. Back-up en archivering - Opvolging van de licenties noodzakelijk voor de ondersteuning van het beheer van bedrijfsapplicaties van het Rijksregister
Beschreibung: Back-up en archivering - Opvolging van de licenties noodzakelijk voor de ondersteuning van het beheer van bedrijfsapplicaties van het Rijksregister
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PERCEEL 4. Beheer van de kwetsbaarheden en van het netwerk noodzakelijk voor de ondersteuning van het beheer van de bedrijfsapplicaties van het Rijksregister
Beschreibung: Beheer van de kwetsbaarheden en van het netwerk noodzakelijk voor de ondersteuning van het beheer van de bedrijfsapplicaties van het Rijksregister
Interne Kennung: 4