428412-2026 - Ergebnis
Tschechien – Gebäudeinspektion – Centrální zajištění činnosti technického dozoru stavebníka pro dopravní stavby – DNS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCentrální zajištění činnosti technického dozoru stavebníka pro dopravní stavby – DNS
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude poskytnutí činnosti technického dozoru stavebníka pro dopravní stavby při provádění stavebních prací, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS dle § 141 zákona. Zadavatel předpokládá, že bude zadávat veřejné zakázky v DNS podle aktuálních potřeb centrálního zadavatele a pověřujících zadavatelů, tj. v předem neurčených a nepravidelných intervalech.
Interne KennungZZVZ/0022/26
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel tímto zadávacím řízením zavede DNS ve smyslu § 138 zákona, přičemž v rámci tohoto zadávacího řízení postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 zákona.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
LosLOT-0001